Kuba Ludvík (Poděbrady 1863 - 1956 Praha)
Boletice na Šumavě, signováno vpravo dole Kuba, olej/plátno fixované na kartonu, 24 x 45 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |